Ana sayfa > Bize ulaşın
Tel: + 86-29-86105123
Faks: + 86-29-86513529
E-mail:Manager@rejeegroup.com
Adres: Rm 10802, B blok, Kairui Binası, Xi'an ekonomik kalkınma bölgesi, Çin.
Yöneticisi

Müdür: Eva Hui

E-posta:Eva@rejeegroup.com

Satış Yöneticisi

Satış icra: Natalie

E-posta: Natalie@rejeegroup.com

Satış temsilcisi

Satış temsilcisi: Eric

E-posta:Eric@rejeegroup.com


Satış temsilcisi: Vincent

E-posta:Vincent@rejeegroup.com


Satış Merchandiser

Satış Merchandiser: Emma

E-posta:Emma@rejeegroup.com

Satış Merchandiser: Thomas

E-posta:Thomas@rejeegroup.com

Satış sonrası servis

Satış sonrası hizmet: Jason

E-posta:Jason@rejeegroup.com


Satış sonrası hizmet: Kevin

E-posta:Kevin@rejeegroup.com


Teknik personel

Teknik personel: Alan

E-posta:Technical@rejeegroup.com


Mali İşler Müdürü

Sayman: Julia

E-posta:Julia@rejeegroup.com




Ürünü göster